sprzęt do piwa

Reduktory RDG

RDG/CO2 – seria nowoczesnych reduktorów przeznaczonych do piwa oraz spawalnictwa.

Zalety konstrukcji:

  • specjalny filtr walcowy wychwytujący zanieczyszczenia mechaniczne oraz drobiny lodu,
  • manometry tzw. „dynamiczne”, odporne na szybkozmienne wahania ciśnień, z gwintem metrycznym M12x1,5 lub 1/4″
  • zawór bezpieczeństwa z odciążnikiem zerującym ciśnienie w instalacji roboczej
  • uniwersalny wkręt regulacyjny z nakrętką ustalającą ciśnienie robocze

Reduktory typu RDG/CO2 dedykowane są dla typowych butli: 6, 20 i 30 kg z gwintem W21,8 x 1/14″ wg norm DIN/PN na wlocie (oferujemy także reduktory z gwintem wg standardu GOST). Króciec odbioru ø9 na wąż zbrojony ø7 lub 8 mm. Każdy reduktor posiada zawór bezpieczeństwa, ustawiony fabrycznie na 0,35 MPa

Reduktor RDG/CO2 1 DIN
Nr art. 66

rdg1

Reduktor jednowylotowy z zaworem bezpieczeństwa i odciążnikiem do zerowania ciśnienia w instalacji roboczej, ustawionym fabrycznie na 0,35 MPa. Reduktor posiada króciec wylotowy o9 na wąż zbrojony ø7 lub ø8 mm.

Reduktor RDG/CO2 1z DIN
Nr art. 65

rdg2

Reduktor jednowylotowy z zaworem bezpieczeństwa i odciążnikiem do zerowania ciśnienia w instalacji roboczej, ustawionym fabrycznie na 0,35 MPa. Ten reduktor posiada na wylocie kulowy zawór odcinający 1/4″ i króciec o9 na wąż zbrojony ø7 lub ø8 mm.

Reduktor RDG/CO2 2 DIN
Nr art. 72

rdg3

Reduktor dwuwylotowy z zaworem bezpieczeństwa i odciążnikiem do zerowania ciśnienia w instalacji roboczej, ustawionym fabrycznie na 0,35 MPa. Ten model reduktora posiada rozdzielacz do przyłączenia dwóch węży gazowych i króćce o9 na wąż zbrojony ø7 lub ø8 mm.

Reduktor RDG/CO2 2z DIN
Nr art. 70

rdg6

Reduktor dwuwylotowy z zaworem bezpieczeństwa i odciążnikiem do zerowania ciśnienia w instalacji roboczej, ustawionym fabrycznie na 0,35 MPa. Ten reduktor posiada na wylocie kulowe zawory odcinające 1/4″ wraz z króćcami o9 na wąż zbrojony ø7 lub ø8 mm.

Reduktor RDG/CO2 2Xz DIN
Nr art. 1809

rdg5

Reduktor podwójny, wyposażony w dwa odrębne układy regulacji ciśnienia wylotowego, z zaworami bezpieczeństwa i odciążnikami do zerowania ciśnienia w instalacji roboczej, ustawionymi fabrycznie na 0,35 MPa. Zaopatrzony jest w króćce ø9 na wąż zbrojony ø7 lub ø8 mm.

Wykonanie: GrafMEDIA